Rady a tipy. Co je důležité při návrhu interiéru?

technicke-informace--1160x568-v01

 

skutečná velikost je důležitá

Stojany Frustum jsou vytvořeny ve třech promyšlených výškách proto, abyste je mohli využít ve všech místech interiéru. Můžete vytvořit plastickou kombinaci různých výšek v rohu místnosti, nebo jednoduše umístíte květinu tak, že bude vidět přes sedačku nebo stůl. Při navrhování výšky stojanů jsme pěčlivě brali v úvahu všechny obvyklé parametry a normy bytového vybavení. 

rady-tipy-01

 

stojany vás nikdy neomrzí

Vyberte si v kategorii našich doplňků ze široké škály květináčů, váz a betonových misek, které přesně pasují do všech velikostí stojanů. Nebo můžete využít libovolný vlastní květináč, pokud bude správně "sedět" ve stojanu. Stojany můžete využít i velmi netradičním způsobem - obrátit je vzhůru nohama, položit na bok a květináč umístit dobnitř. Inspirujte se v naší fotogalerii a zjistíte, že možností jak kombinovat velikosti stojanů a rozličné tvary i barvy květináčů je nekonečné množství. Přestane-li vás současná kompozice bavit, jednoduše ji během několika okamžiků proměníte. Nikdy vás tak nebude pohled na vytvořené zátiší nudit!

rady-tipy-02

 

Barvy, barvy, barvy 

K našim černým a bílým stojanům nejlépe pasuje decentní černý květináč nebo elegantní, čistá bílá varianta. Nemusíte se ale bát zvolit odvážnější kombinaci, například s extravagantní stříbrnou nebo některou z pestrých veselých barev. S využitím vlastních nebo samostatně zakoupených květináčů zajistíte individuálnost a vlastní pojetí vašeho interiéru. Výměnou barev a případně i typu květináče získáte jednoduše nový kousek ve Vašem domově. 

rady-tipy-03

 

Malá, velká, největší

Celkový dojem záleží nejen na výšce stojanu a výběru květináče, ale také na druhu vybrané květiny. Všimněte si, jak rozdílným dojmem působí různé květiny ve stejně velikém kompletu. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

rady-tipy-04

 

BuĎte kreativní

Stojany Frustum jsou navrženy tak, aby bylo možné je použít i v obrácené poloze nebo položené na boku. Neváhejte experimentovat a vytvořit originální kompozici vhodně velkou pro vámi vybraný prostor. Stojan umístěný opačně může posloužit i jako opora pro delší listy vetších rostlin nebo orámováním zdůrazní i malou květinu umístěnou vedle velkého stojanu. Obráceně nebo na boku položený stojan se stává elegantním rámem kolem květiny a zvětší tak objem celé instalace.

rady-tipy-05

 

Radost i pro domácí mazlíčky

Vyvýšením květináčů získáte nejen vzdušnější dojem z  prostoru, ale uděláte radost i vašim domácím mazlíčkům - dáte jim více prostoru na hraní i zajímavé prolézání mezi konstrukcemi. Navíc, uchráníte i květiny před případnými zvídavějšími zvířecími kamarády...

rady-tipy-06

 

na detailech vždy záleží

Všechny nabízené stojany i doplňky jsou pečlivě výráběny a vybírány. Dbáme na estetickou kvalitu a užitnou hodnotu každého výrobku i doporučené kombinace. Všímáme si i nejmenších detailů, Každý stojan, který je ručně vyráběn, je po pečlivé kontrole označen originální pečetí v podobě plstěné "nášivky" se zančkou Beline.

rady-tipy-07