Rady a tipy. Co je důležité při návrhu interiéru?

technicke-informace--1160x568-v01

 

skutečná velikost je důležitá

Stojany Frustum jsou dostatečně veliké abyste je mohli využít ve všech místech interiéru. Můžete vytvořit kombinaci různých výšek v rohu místnosti, zvednete květinu tak, že bude vidět i přes sedačku nebo stůl. Při navrhování výšky stojanů jsme pěčlivě brali v úvahu všechny obvyklé parametry a normy bytového vybavení. 

rady-tipy-01

 

květináče vás nikdy neomrzí

Vyberte si ze široké škály květináčů, které přesně pasují do všech velikostí stojanů. Inspirujte se na naších fotografiích a zjistíte, že možností jak kombinovat velikosti stojanů a rozličné tvary i barvy květináčů je nekonečné množství. Přestane-li vás současná kompozice bavit, jednoduše ji během několika okamžiků proměníte. Nikdy vás tak nebude pohled na vytvořené zátiší nudit!

rady-tipy-02

 

Barvy, barvy, barvy 

Nebojte se barev a jejich kombinací. K našim černým nebo bílým stojanům vždy vyberete podle nálady a chutí vhodnou barvu - decentní černou, elegantní a čistou bílou, extravagantní stříbrnou nebo některou z pestrých veselých barev. S využitím nabízené palety barevných květináčů, si zajistíte individuálnost a vlastní pojetí vašeho interiéru. Výměnou barev a případně i typu květináče získáte jednoduše nový kousek ve Vašem domově. 

rady-tipy-03

 

Malá, velká, největší

Celkový dojem záleží nejen na výšce stojanu a výběru květináče, ale také na druhu vybrané květiny. Všimněte si, jak rozdílným dojmem působí různé květiny ve stejně velikém kompletu. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

rady-tipy-04

 

BuĎte kreativní

A co více?! Stojany Frustum jsou navrženy tak, aby bylo možné je použít i v obrácené poloze nebo položené na boku. Neváhejte experimentovat a vytvořit originální kompozici vhodně velkou pro vámi vybraný prostor. Stojan umístěný opačně může posloužit i jako opora pro delší listy vetších rostlin nebo orámováním zdůrazní i malou květinu umístěnou vedle velkého stojanu.

rady-tipy-05

 

Radost i pro domácí mazlíčky

Vyvýšením květináčů získáte nejen vzdušnější dojem z  prostoru, ale uděláte radost i vašim domácím mazlíčkům - dáte jim více prostoru na hraní i zajímavé prolézání mezi konstrukcemi. Navíc, uchráníte i květiny před případnými zvídavějšími zvířecími kamarády...

rady-tipy-06

 

na detailech vždy záleží

Stojany i doplňky jsou pečlivě výráběny a vybírány. Dbáme na estetickou kvalitu a užitnou hodnotu každého výrobku i doporučené kombinace. Všímáme si i nejmenších detailů, Každý stojan, který je ručně vyráběn, je po pečlivé kontrole označen originální pečetí v podobě plstěné "nášivky" s logem  společnosti.

rady-tipy-07