Novinky

FRUSTUM TABLE - ODKLÁDACÍ STOLEK

Představujeme Vám zajímavou novinku od značky Beline.cz - variabilní odkládací stolek FRUSTUM TABLE. Stolek vznikne přidáním malé nebo velké dřevěné desky k základní konstrukci stojanů FRUSTUM. Malá deska je určena pro zasazení do horní, úzké části stojanu a přesně lícuje s jeho okrajem ve všech 3 velikostech stojanu. Velká deska umožňuje dva způsoby použití - díky speciální vnitřní drážce je možné ji umístit do horní části stojanů jako větší odkládací plochu s přesahem, nebo ji lze vložit na širší konec malého stojanu VENTI 40CM, který je otočen vzhůru nohama. 

Obě velikosti dřevěné desky nabízíme v několika provedeních dřeva - buk, dub, bříza, třešeň a velmi elegantní tmavý americký ořech. Desky je možné zakoupit samostatně nebo spolu s konstrukcí stojanu.

 frustum-table-01

frustum-table-02

 

 

DESIGNSHAKER 2017 - Beline.cz vystavuje novinky

Vystavujeme na veletrhu DESIGNSHAKER 2017. Přijďte se na nás podívat (Hala 4, stánek 4C6 stánek Beline.cz). Můžete si osobně vyzkoušet a v detailu prohlédnout všechny stojany a květináče FRUSTUM. Představíme Vám také novinku variabilní odkládací stolek FRUSTUM TABLE. Designshaker končí 26. března v 17 hodin. 

designshaker2017-00-2

designshaker2017-01

designshaker2017-02

designshaker2017-03

designshaker2017-04

 

 

Beline.cz vystavuje stojany FRUSTUM v Pasáži českého designu


Stojany FRUSTUM od Beline.cz jsou součástí dlouhodobé expozice v Pasáži českého designu. V průchodu České národní banky vystavují vybrané české značky a designéři. Stojany FRUSTUM jsou zde vystaveny ve všech 3 velikostech.

Pasáž českého designu najdete mezi Senovážným náměstím a ulicí Na Příkopech v centru Prahy. Více o projektu na www.pasazdesignu.cz.

beline-frustum-v-pasazi-designu-0-1160

beline-frustum-v-pasazi-designu-2-1160

beline-frustum-v-pasazi-designu-3-1160

 

 

 

Stojany FRUSTUM v design store KOTVA na Praze 1


Nově si můžete zakoupit, nebo jen prohlédnout, stojany Frustum ve 4. patře obchodního domu KOTVA v centru Prahy 1 (naproti Palladiu). Celé 4. patro je určeno prezentaci designových produktů. Beline.cz nabízí své stojany na květiny v design store Hard Decore Gallery. 

 beline-frustum-v-kotve-1160

 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem