O nás

pribeh-beline-1160x568-v03

 

Příběh beline

Proč jsem začala výrábět stojany na květiny? Příběh je velmi jednoduchý - chyběl mi a žádný výrobek na trhu se mi nelíbil. Chtěla jsem si doma uspořádat květiny a zjistila jsem, že se nedají koupit žádné pěkné moderní stojany na květináče ve stejném designu a navíc v různých výškách. Hledala jsem u nás i v zahraničí, ale bez úspěchu. Nezbylo mi než si takový stojan nechat vyrobit individuálně. Přála jsem si stojan, který díky svému neutrálnímu a minimalistickému provedení bude vhodný do moderního interiéru. Tak vznikly první kousky, z dnešního pohledu první prototypy stojanů Frustum. Mnohým návštěvám se stojany zalíbily, přáli si je také pořídit a tak jsem se rozhodla je vyrábět i pro širší veřejnost... 

 

moje Vize

Celý život se snažím vylepšovat interiéry a pomáhat ostatním nalézat správné a moderní řešení. Na světě je málo kvalitních bytových doplňků a tím méně jsou k dostání v naší zemi. Moje vize je vyrábět a nabízet estetické a moderní nábytkové doplňky, které budou do detailu kvalitně zpracované, budou praktické a bez problému k dostání. Stojany které vyrábíme, nelze ve stejné kvalitě a variabilitě zakoupit nikde jinde na světě. 

 

Tajemství výroby - kvalitní česká ruční práce 

Abychom dosáhli maximální možné kvality zpracování stojanů i dřevěncýh desek, hledali jsme mezi nejšikovnějšími českými řemeslníky. Cesta to nebyla snadná, i když se zpracování produktu zdá být celkem jednoduché, ale po několika měsících se nám podařilo dosáhnout stabilních špičkových výsledků v každém detailu. Když budete mít možnost porovnat jemnost zpracování každého sváru, každé drážky a precizně zabroušené hrany, pochopíte, na co jsem hrdá.

 

Ochrana průmyslového vzoru v EU

Stojany Frustum jsou svým tvarem, variabilitou i zpracováním natolik unikátní, že jsme se již od začátku rozhodli chránit celý koncept průmyslovým vzorem v celé Evropské unii. 

 

Doplňky - stejně kvalitní Partneři

Na stejnou kvalitu - zpracování i estetickou - dbáme i při výběru našich partnerů. Špičkové doplňky stojanů - obaly na květiny, vázy nebo misky, které nabízíme, pocházejí z dílen předních světových výrobců a značek. V portfoliu najdete produkty od Gravelli (betonové misky), vázy od ASA nebo Leonardo. Primární černé a bílé obaly pochází od našeho přímého dodavatele keramiky z Německa. 

 

Gravelli

Gravelli® je česká značka designových produktů, jejichž osobitým spojujícím rysem je beton. Jejím posláním je ukázat beton v novém světle jako estetický a vysoce praktický materiál, který má široké uplatnění v současné architektuře i designu. 

,,Věříme, že kvalitní produkt vždy najde svého zákazníka a podle toho také přistupujeme k naší práci.“ říkají zakladatelé Jiří Peters & Ladislav Eberl.

  

Home by ASA - ASA Selection

Rodinná německá firma ASA Selection je předním výrobcem keramiky, porcelánu a bytových dekorací. Společným jmenovatelem výrobků ASA Selection jsou moderní design, originalita a kvalitní zpracování. Jednoduché a čisté tvary a určitá strohost dělají výrobky této značky nadčasovými a díky tomu se hodí do klasických i moderních interiérů.

Společnost se řídí mottem „V jednoduchosti je krása“.

  

Leonardo

LEONARDO je přední světový dodavatel v oblasti kvalitního skla a moderního designu. Značka Leonardo, to je design skla, který se snoubí s funkčností. Německý výrobce nabízí ucelený sortiment bytových doplňků ze skla, které se stanou chloubou každé domácnosti a zároveň praktickým pomocníkem v každodenním provozu.

Mottem společnosti je: "Design ruku v ruce s inspiraci a emocemi".