Značky a výrobci doplňků pro stojany Frustum

znacky-1160x568-v02

 

Gravelli

Gravelli® je česká značka designových produktů, jejichž osobitým spojujícím rysem je beton. Jejím posláním je ukázat beton v novém světle jako estetický a vysoce praktický materiál, který má široké uplatnění v současné architektuře i designu. 

,,Věříme, že kvalitní produkt vždy najde svého zákazníka a podle toho také přistupujeme k naší práci.“ říkají zakladatelé Jiří Peters & Ladislav Eberl.

 

 

Home by ASA - ASA Selection

Rodinná německá firma ASA Selection je předním výrobcem keramiky, porcelánu a bytových dekorací. Společným jmenovatelem výrobků ASA Selection jsou moderní design, originalita a kvalitní zpracování. Jednoduché a čisté tvary a určitá strohost dělají výrobky této značky nadčasovými a díky tomu se hodí do klasických i moderních interiérů.

Společnost se řídí mottem „V jednoduchosti je krása“.

 

 

Leonardo

LEONARDO je přední světový dodavatel v oblasti kvalitního skla a moderního designu. Značka Leonardo, to je design skla, který se snoubí s funkčností. Německý výrobce nabízí ucelený sortiment bytových doplňků ze skla, které se stanou chloubou každé domácnosti a zároveň praktickým pomocníkem v každodenním provozu.

Mottem společnosti je: "Design ruku v ruce s inspiraci a emocemi".